Співвласник будинку профспілок закликає не відкривати там покерний клуб - Київ.Info

Співвласник будинку профспілок закликає не відкривати там покерний клуб

Співвласник будинку профспілок закликає… Фото: Geofun

Про це повідомляє Depo.Київ, посилаючись на Facebook-сторінку Назара Бенча.

“Кінець минулого тижня відзначився активним обговоренням у ЗМІ новини про відкриття покерного клубу в Будинку спілок. Для мене це особливо чутлива тема, оскільки протягом трьох років моя компанія здійснювала відновлення цієї будівлі і, по суті, вдихнула в неї нове життя. Тепер нам належить 30% Будівлі, інша частина – 70% належить Федерації профспілок України”, – написав Бенч.

Чоловік нагадав, що у 2018 році його компанія та Федерація підписали Меморандум про взаєморозуміння, в якому домовились враховувати історичну цінність Будинку профспілок і дійшли згоди не відкривати там заклади розважального характеру.

“Наша компанія дотримується положень Меморандуму, а тому в 2019 році в нашій частині будівлі міжнародною компанією IWG був відкритий офісний простір Spaces Maidan Plaza, де на сьогодні розміщені офіси понад 50 компаній, більше половини з яких – іноземні”, – додав він.

Бенч закликав Федерацію профспілок дотримуватися положень Меморандуму, оскільки необдумані рішення кидають тінь на історичну пам’ять Будинку профспілок.

Нагадаємо, за інформацією Слідства.Інфо,  Федерація профспілок віддала в оренду підвальне приміщення площею приблизно тисяча квадратних метрів. Згідно з держреєстром нерухомості, договір оренди розрахований на 10 років, а площі планують використовувати для роботи клубу спортивного покеру.

Голова Федерації профспілок Григорій Осовий переконує, що в Будинку профспілок буде спортивний заклад, а не казино, де грають на гроші.

Президент федерації спортивного покеру Сергій Єфименко також заперечує, що в новому клубі гратимуть на гроші.

Довідка. Під час Революції гідності Будинок профспілок був штабом майданівців. У ніч на 19 лютого 2014 року там сталася пожежа, в якій загинули двоє людей — 25-річний Олександр Клітинський і 58-річний Володимир Топій.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com