Стало відомо, чому на Софійську площу в Києві повернули капелюх - Київ.Info

Стало відомо, чому на Софійську площу в Києві повернули капелюх

Раніше капелюх був встановлений на верхівку головної ялинки країни і прикрашав її замість традиційної Віфлеємської зірки

У Києві на Софійську площу повернули скандальний казковий капелюх, який прикрашав верхівку головної ялинки країни. Тепер капелюх встановлений на різдвяному ярмарку в якості фотозони. Про це заявив організатор головної ялинки України Ігор Добруцький, повідомляє “Страна”.

“Знаєте, є циклон, а є антициклон. Тих, хто хотів ще побачити капелюх в цьому році, стало більше, ніж тих, хто її бачити не хотів. Ми просто пішли назустріч цим людям. Тому вирішили виставити капелюх в якості фотозони на новорічному ярмарку. Під капелюхом можна загадати бажання. Вона вже і справді чарівна-після всіх перипетій, які вона пережила”, – сказав Ігор Добруцький.

Він стверджує, що до капелюха вишикувалася черга з бажаючих сфотографуватися і загадати бажання відразу після того, як її встановили на площі. 

“Вчора була черга просто нескінченна. В один момент вона досягала 170 осіб. І така черга протрималася до самого вечора, цілий день не було відбою від бажаючих сфотографуватися з капелюхом”, – сказав Ігор Добруцький.

Відомо, що капелюх буде встановлений на Софійській площі до 6-8 січня.

Нагадаємо, в поточному році в оформленні новорічних локацій вирішили використовувати тематику “казкового лісу”, тому організатори замінили традиційну зірку на капелюх. Представники православної церкви розкритикували ідею і пізніше жовтий капелюх зняли.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com