Стало відомо, чому річка Либідь у Києві стала отруйно-жовтою – Київ.Info

Стало відомо, чому річка Либідь у Києві стала отруйно-жовтою

У Києві річка Либідь забарвилася в отруйно-жовтий колір. 

В Управлінні екології та природних ресурсів КМДА повідомили про результати аналізу проб води.

Начальник Управління екології і природних ресурсів КМДА Олександр Возний розповів нам, що інспектори КП “Плесо” обстежили ріку одразу після повідомлення про її забруднення 11 травня. Проби для аналізу брали поблизу станції метро “Видубичі” (Столичне шосе – вул. Промислова).

Аналіз здійснив Всеукраїнський  державний науково-виробничий центр стандартизації, сертифікації та захисту прав споживачів.

“Результати свідчать про відхилення від норми за показниками запаху, каламутності та вмісту фенолів. Також проби характеризуються досить високим вмістом іонів амонію та аміаку. Перевищення зазначених параметрів може свідчити про можливе потрапляння у водойму забруднених стічних вод. Ймовірно, скид, зафіксований активістами на фото, був зроблений будівельною технікою, що працює поруч. Працівники КП “Плесо” вручили представникам будівельної компанії акт-вимогу про приведення ріки до належного санітарно-технічного стану”, – розказав Возний.

Міський чиновник додав, що в Управлінні екології та природних ресурсів продовжують моніторити стан справ із річкою Либідь.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com