Стало відомо, чи буде підвищення цін за проїзд у столичних маршрутках | Київ.Info

Стало відомо, чи буде підвищення цін за проїзд у столичних маршрутках

У міськраді виключають підвищення цін за проїзд у маршрутках до лютого і в комунальному міському транспорті – до квітня 2021 року

У Київській міській раді виключають підвищення цін за проїзд у маршрутках до лютого і в комунальному міському транспорті – до квітня 2021 року. Про це заявив секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, передають “Українські новини”.

“Перший квартал точно ми не говоримо про підвищення цін у громадському міському транспорті, щодо приватних перевізників – точно не говоримо про це в січні, будемо говорити про це починаючи з лютого і будемо дивитися залежно від маршрутів і завантаженості, яка буде на цих маршрутах”, – сказав Бондаренко.

Він зазначив, що економічні передумови для підвищення тарифів за проїзд існують: зниження пасажиропотоку через карантин і підвищення з січня мінімальної зарплати. За його словами, остаточне рішення ще не ухвалено, перевізники ще дискутують про загальну обґрунтовану ціну, при цьому звучать цифри про підвищення цін на проїзд з 8 до 10-12 гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві продовжили пільговий проїзд у громадському транспорті для немісцевих до 1 липня 2021 року.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com