Стало відомо, чи можна скористатися даними з е-кабінету щодо стану рахунків у суді | Київ.Info

Стало відомо, чи можна скористатися даними з е-кабінету щодо стану рахунків у суді

Платник податків має право використовувати інформацію про стан розрахунків з бюджетом з Е-кабінету при оскарженні рішень ДПС.

Податківці зауважили, що рішення, прийняті контролюючим органом, можуть бути оскаржені в адміністративному або судовому порядку. Про це повідомляє Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс.

Під час процедури адміністративного оскарження обов’язок доведення того, що будь-яке нарахування, здійснене контролюючим органом у випадках, визначених Податковим кодексом України, або будь-яке інше рішення контролюючого органу є правомірним, покладається на контролюючий орган.

Обов’язок доведення правомірності нарахування або прийняття будь-якого іншого рішення контролюючим органом у судовому оскарженні встановлюється процесуальним законом.

При адміністративному або судовому оскарженні рішень контролюючих органів тощо платник податків має право використовувати інформацію про стан розрахунків з бюджетом, отриману через меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook