Стало відомо, на які комунальні послуги з нового року зросте ціна | Київ.Info

Стало відомо, на які комунальні послуги з нового року зросте ціна

Повний перелік нових цін в Кабміні оголошувати на камеру відмовляються, але на сьогодні стало відомо про тарифи на газ та світло.

З 1 січня 2021 року для українців значно зросте ціна на два види джерел енергії — на світло та природний газ. Про  заявив в.о. обов’язків міністра енергетики України Юрій Бойко. 

Тарифи зростуть як для підприємств, так і для пересічних українців.

“Підприємства платять більше, люди – менше. І тим, кому держава хоче допомогти, вона бере гроші з бюджету, а не повинна забирати кошти від промислових підприємств”, – сказав Юрій Бойко.

Він уникнув прямої відповіді на питання журналістів, які конкретно тарифи на електроенергію встановлять з нового року для кожної категорії населення. Сказав лише, що з 1 січня повна оцінна ринкова вартість електроенергії становитиме 2 грн 77 коп. за кіловат. Також наразі невідомо, чи будуть сплачувати за зниженим тарифом ті споживачі, які використовують до 100 кіловатів електрики за місяць.

Також у 2021 році вдвічі більше українці будуть платити за доставку блакитного палива. Причому, тарифи будуть коливатися, в залежності від регіону. Так, найменше будуть платити мешканці столиці та Харкова, а найдорожче доведеться розрахуватися жителям Вінниці та Лубен.

“Це дуже дивна історія про те, скільки коштує газ. Якщо у якогось збута 8,89, а у нас 6,33, то це не значить, що у нас не ринкова ціна. Ми теж заробляємо, й та націнка, що є, її достатньо”, – прокоментував ситуацію з тарифами на доставку газу директор “Нафтогазу” Максим Рабинович.

Як ми інформували своїх читачів раніше, компанія “Нафтогаз” в грудні встановила гуртову ціну на газ для виробників теплової енергії на рівні 6,013 гривні за кубометр, що на 13,5% вище, ніж вартість газу для теплокомуненерго в листопаді.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com