Стало відомо, скільки років в’язниці загрожує Медведчуку та Козаку за держзраду - Київ.Info

Стало відомо, скільки років в’язниці загрожує Медведчуку та Козаку за держзраду

Народним депутатам від ОПЗЖ Віктору Медведчуку та Тарасу Козаку у випадку доведення їхньої провини у державній зраді загрожує до 15 років в’язниці. Водночас, суд може призначити покарання нижче мінімального порогу.

Про це юристка-кримінологиня Анна Маляр. На запитання, чи можуть Медведчук і Козак уникнути кримінальної відповідальності здавшись, Маляр відповіла:

“Якщо є підозра, то вони вже вчинили дію, тому вже запізно здаватися. Здатися можна тоді, коли особа збирається вчинити злочин, але вчасно схаменулася”.

Юристка розповіла, що в деяких випадках є таке поняття, як “усічений склад злочину” в кримінальному праві, коли кримінальна відповідальність настає навіть за незавершений злочин, тобто за готування до нього чи замах.

“Скажімо, в дописі генпрокурора йдеться про замах на розграбування національного багатства з території українського Криму. Я не знаю, який саме злочин мала на увазі генпрокурорка, але ідеться саме про замах. Замах означає, що злочин був незавершений і майно не перейшло в руки підозрюваних, але були спроби злочин вчинити”, – зазначила вона.

На запитання, яка санкція передбачається за даний злочин, Маляр відповіла:

“Від 10 до 15 років за державну зраду, якщо буде доведено. Але має значення, що саме буде доведено, тому що українське законодавство дозволяє призначати санкцію і нижче нижчої межі. Тобто від 10 до 15 років – але суд може призначити менше покарання”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.



ВІД OBLIVKI



ВІД LUCKYADS


Від Giraff



Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com