Стало відомо, як Київ готується до третьої хвилі епідемії СOVID-19 – Київ Інфо

Стало відомо, як Київ готується до третьої хвилі епідемії СOVID-19

Київ розпочав готуватися до третьої хвилі епідемії СOVID-19. Про це йдеться у протоколі № 10 засідання штабу із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Засідання відбулося під головуванням першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника.

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник зазначив, що нині під час періоду відпусток українці подорожують як всередині країни, так і закордон. Інфекціоністи підкреслюють високу контагіозність нового штаму вірусу “Дельта”. Нині у Києві готують госпітальні бази для прийому хворих на коронавірус. Підготовка  передбачає забезпечення киснем медичних ліжок, засобами захисту – медичного персоналу, медикаментами – пацієнтів.

Поворозник наголосив на важливості уникнення великих скупчень людей, а отже не виключене обмеження роботи громадського транспорту. Для того, щоб забезпечити життєдіяльність Києва, вже найближчим часом підприємства критичної інфраструктури мають надати інформацію про необхідну кількість перепусток. Цього разу влада столиці запровадить електронні перепустки.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com