Стало відомо, який документ мають підписати на саміті Кримської платформи - Київ.Info

Стало відомо, який документ мають підписати на саміті Кримської платформи

Саміт Кримської платформи має ухвалити підсумковий документ, який охоплюватиме всі ключові питання, пов’язані з тимчасовою окупацією Криму.

Про це заявив постійний представник Президента України в АРК Антон Кориневич під час дискусії “Саміт Кримської платформи: як Україна і трансатлантичні партнери можуть розв’язати проблему мілітаризації Криму?”.

“Ми вважаємо, це буде дуже хороший результат, якщо саміт, який відбудеться 23 серпня в Києві, завершиться підсумковим документом, якоюсь політичною декларацією, яка включатиме всі ключові питання і проблемні сфери щодо тимчасової окупації Криму Російською Федерацією”, – сказав він.

За словами Кориневича, нині на міжнародному рівні докладається багато дипломатичних та правозахисних зусиль, зокрема Генеральною Асамблеєю ООН та ПАРЄ, але досі не було всеосяжної, повноцінної міжнародної платформи, “де можна було б обговорювати всі питання, пов’язані з Кримом”.

Такий підсумковий документ, зауважив він, буде важливим результатом саміту також для людей, які щодня займаються лише питаннями Криму.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com