Субсидії для мешканців Київщини: Як і куди подавати документи - Київ.Info

Субсидії для мешканців Київщини: Як і куди подавати документи

Субсидії для мешканців Київщини: Як і ку… Фото: pixabay

Про це розповів очільник обласної державної адміністрації Василь Володін, повідомляє Depo.ua з посиланням на пресслужбу Київської ОДА.

“Тема тарифів сьогодні активно обговорюється серед населення. Відповідні рішення задля стабілізації ситуації уже прийняті. Серед них – встановлення граничної ціни на газ Урядом на рівні 6,99 грн за кубометр і проведення аудиту вартості житлово-комунальних послуг у всіх населених пунктах. Паралельно держава надає українцям соціальну підтримку”, – сказаав він.

За словами Володіна, мешканцям Київщини варто скористатися оформленням пільг і субсидій, “тим більше, що зараз процес їх оформлення став значно простішим”.

Куди потрібно звертатись жителям Київщини для подання документів?

1. До уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади або посадових осіб центру надання адміністративних послуг.

Упродовж трьох робочих днів з дати надходження вони передають документи відповідному структурному підрозділу з питань соціального захисту населення для подальшого розгляду.

2. До Міністерства соціальної політики України безпосередньо в онлайн-режимі:

  • Подати документи можна дистанційно. Для цього необхідно скористатися сервісом “Електронні послуги”, де слід зареєструватися або увійти за допомогою електронної пошти. Після заповнення форми на сайті можна отримати PDF-версію документа, яку потрібно буде роздрукувати, підписати і віднести в орган соціального захисту.
  • Щоб не відвідувати соцзахист, треба зареєструватися або увійти на сайт за допомогою електронного цифрового підпису чи з ідентифікацією BankID. Після цього з’явиться можливість не тільки заповнити, але й підписати документи в електронному вигляді.
  • Після входу в систему потрібно буде заповнити електронні форми. Йдеться про заяву на призначення виплат і їх надання в грошовій формі, а також подачу декларації про доходи та витрати. Після підтвердження внесених даних на адресу електронної пошти надходить повідомлення про підтвердження реєстрації та подачу документів.

 Володін також наголосив, що коло людей, які мають право на отримання субсидій, наразі розширилось.

Наприклад, користуватись перевагами соціальної підтримки тепер можуть сім’ї, які використовують електричну енергію для опалення або отримують допомогу по частковому безробіттю у зв’язку з запровадженням карантину.

А ось людям, які субсидії вже оформили, турбуватись про їх перепризначення не потрібно. На час дії карантинних норм усі перерахунки на наступні періоди здійснюються автоматично.

Нагадаємо, 18 січня Кабінет міністрів встановив граничний розмір ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 гривні за кубічний метр.

Для споживачів, які мають контракти на постачання газу за ціною нижче 6,99 грн, тарифи не зміняться. Ціна постачальника останньої надії також встановлена на рівні 6,99 гривні за кубометр. Граничний тариф на розподіл газу не перевищуватиме 1,79 грн за кубометр.

Довідка: З 1 січня в Україні зросли тарифи на газ та його транспортування, а також було скасовано пільгову вартість на 100 кВт електроенергії на місяць для приватних споживачів. У зв’язку зі зростанням цін на компослуги відбулася низка протестів у різних регіонах, зокрема, на Харківщині, Полтавщині, Миколаївщині, Буковині, Прикарпатті, Закарпатті, Сумщині, Чернігівщині.

13 січня після наради, яку скликали у зв’язку з протестами, в Офісі президента повідомили, що було ухвалено рішення про перехід на ручне управління: на період карантинних обмежень ціну на газ регулюватиме не ринок, а держава.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com