Суд дозволив Держбюро розслідувань примусово привести Гонтарєву на допит | Київ.Info

Суд дозволив Держбюро розслідувань примусово привести Гонтарєву на допит

Печерський районний суд Києва дозволив Державному бюро розслідувань застосувати до колишньої глави Національного банку Валерії Гонтарєвої силовий привід на допит. Про це йдеться в рішенні суду.

Кримінальне провадження проти Гонтарєвої відкрили 31 липня, його розслідує третій слідчий відділ Першого слідчого управління ДБР. Провадження стосується зловживання службовим становищем правлінням НБУ, які 19 січня 2016 року внесли зміни в нормативну базу НБУ щодо валютного регулювання та контролю. На думку слідчих, це було зроблено «з метою отримання неправомірної вигоди для себе та інших невстановлених осіб».

Слідчий ДБР зазначив, що у бюро виникли обʼєктивні підстави для допиту Гонтарєвої, у звʼязку з цим 5 серпня їй виписали повістку про виклик на допит в якості свідка. Її направили поштою, і призначили допит на 12 серпня. 15 серпня Гонтарєвій повторно виписали повістку про виклик на допит, яку також направили поштою. Згідно з нею, допит мав відбутися 22 серпня.

  • На початку серпня Гонтарєву знову викликали на допит Ексочільницю НБУ Гонтарєву знову викликають на допит у справі Курченка. Генпрокурор заявив про вручення їй підозри у справі бізнесмена-втікача Сергія Курченка.
  • 22 квітня Генеральна прокуратура викликала на допит Генеральна прокуратура викликає на допит екс-главу Адміністрації президента Ложкіна, екс-главу НБУ Гонтареву у справі Курченка у справі олігарха Сергія Курченка колишнього главу Адміністрації президента Бориса Ложкіна, екс-главу Нацбанку Валерію Гонтарєву і тодішнього заступника глави Адміністрації президента Олексія Філатова.
Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook