Суд повернув державі цехи заводу "Більшовик": Коли відбудеться приватизація - Київ.Info

Суд повернув державі цехи заводу “Більшовик”: Коли відбудеться приватизація

Суд повернув державі цехи заводу "Більшо…

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на пресслужбу ФДМУ.

Касаційний суд 18 лютого відхилив вимоги ТОВ “Агроміл Дистрибьюшн” і підтримав позицію Фонду держмайна у справі про відчуження майна АТ “Перший київський машинобудівний завод” (завод “Більшовик”) , а також залишив в силі рішення про повернення у власність держави п’яти об’єктів підприємства.

Як зазначили у ФДМУ, відновлення цілісності майнового комплексу заводу гарантує залучення максимуму інвестицій до держбюджету на майбутньому аукціоні.

“Касаційний суд прийняв справедливе рішення на користь держави та поставив крапку у справі, усі вимоги зазначеної компанії були відхилені. Така позиція вищої інстанції стане основою для перемоги у 3 інших судових процесах щодо незаконно відчуженого майна “Більшовика”, і тоді цілісність “Більшовика” буде остаточно відновлено”, – заявили у Фонді держмайна.

Прозорий аукціон АТ “ПКМЗ” може відбутися вже у червні 2021 року, якщо Верховна Рада розблокує велику приватизацію, а Кабмін затвердить умови приватизації заводу.

У Фонді держмайна зазначили, що незаконне відчуження майна АТ “ПКМЗ” та його реалізація на торгах ДП “СЕТАМ” відбулося у жовтні 2019 року. Фонд одразу відсторонив директора підприємства та звернувся до суду для скасування торгів та повернення будівель заводу.

У 2020 році Фонд домігся визнання торгів торів недійсними, 5 незаконно відчужених об’єктів мали повернутися до складу АТ “ПКМЗ”. Скасування цього рішення вимагала ТОВ “Агроміл Дистрибьюшн”, яка незаконно заволоділа майном підприємства.

На сьогодні НАБУ здійснює процесуальне провадження у кримінальній справі за ознаками правопорушень посадових осіб АТ “ПКМЗ”, ТОВ “Агроміл Дистрибьюшн”, ТОВ “ФК “Меридіан”, службових осіб Драбівського районного ВДВС ГТУЮ у Черкаській області та ДП “Сетам” при відчуженні та реалізації майна АТ “ПКМЗ”,  у результаті чого державі, в особі Фонду державного майна України, було завдано шкоду в особливо великому розмірі.

Нагадаємо, “Перший київський машинобудівний завод”, більш відомий за старою назвою “Більшовик” перетворився на “руїни” і має понад 500 млн грн боргів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com