Суддям Конституційного Суду було навмисно призначено зарплати по 400 000 за місяць, – нардеп | Київ.Info

Суддям Конституційного Суду було навмисно призначено зарплати по 400 000 за місяць, – нардеп

Недарма Конституційний Суд був створений у ручному режимі під впливом Президента. Їм навмисно було призначено заробітну плату 400 000 гривень у місяць.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Юрій Одарченко.

Ведучий програми зауважив, що в ситуації з дочасними виборами йдуть суперечки між питаннями легальності й легітимності цього рішення. Відомо, що є суспільний запит на це рішення, то, можливо, нема сенсу витрачати час на легальну частину. У відповідь пан Одарченко зауважив, якщо ми будуємо демократичне суспільство, то дуже важливо мати чітку, легітимну судову гілку влади.

«У нас немає царя, і люди мусять усвідомлювати, що рішення судді є обов’язкове для виконання. Мені здається, що в цьому випадку Конституційний Суд у дуже складній ситуації. Справді, коаліції де-факто не існує з 2016 року, але внаслідок того, що ВР не внесла відповідні уточнення до регламенту, зараз дуже складно це визначити», – зазначив політик.

За його словами, зараз Конституційний Суд мусить між різними точками зору прийняти правильне рішення. На його думку, це буде дуже знакова для суспільства річ, бо в нас цю установу не сприймають як легітимну.

«Вони змінили Конституцію в угоду Януковичу. До речі, новий закон про Конституційний Суд, який проштовхнув Петро Порошенко, не дозволяє відкрито вибирати суддів, на чому ми наполягали. По суті, він був побудований у ручному режимі під впливом Президента. Я думаю, що їм навмисно було призначено заробітну плату 400 000 гривень у місяць. А замість пенсії –довічне утримання за 800 тисяч гривень», – розповів Одарченко.

Нагадаємо, 21 травня Президент Володимир Зеленський видав указ про

Зеленський розпустив Верховну Раду: дострокові вибори – 21 липня
дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів. Указом він призначив позачергові вибори до ВРУ на 21 липня 2019 року.

24 травня в Україні почалася виборча кампанія позачергових виборів до Верховної Ради.

Після цього депутати від «Народного фронту» надали Конституційному Суду докази того, що коаліція «Європейська Україна» юридично і фактично існувала у ВР VIII скликання.

Як повідомлялось, сьогодні, 11 червня, Конституційний Суд розглядає законність указу Президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.
Загрузка...

Ми в Facebook