Сухопутні війська Канади очолив етнічний українець | Київ.Info

Сухопутні війська Канади очолив етнічний українець

Новим командувачем сухопутних військ Канади став етнічний українець Павло Винник.

Про це у своєму “Твіттері” повідомив посол Канади в Україні Роман Ващук, передає Depo.ua із посиланням на “Новинарню”.

“Генерал-лейтенант Винник, внук українських поселенців зі Стрия, перейняв командування канадською армією”, – написав посол.

Призначення було затверджене 14 липня, про що в соцмережі повідомив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, привітавши Винника з призначенням.

Довідка: Пол Винник (Paul Wynnyk) очолював військову розвідку Канади.
У 2009 році він брав участь у війні в Афганістані в складі багатонаціонального командування безпеки як помічник командувача, відповідального за формування афганського міністерства оборони та національної армії.

За освітою він – військовий інженер, служить у ЗС Канади із 1981 року. У 2009 брав участь у війні в Афганістані в складі багатонаціонального командування безпеки як помічник командувача, відповідального за формування афганського міністерства оборони та національної армії.

Призначення Винника стане найвищим досягненням українських канадців у Сухопутних військах Канади. Водночас щонайменше три члени української громади отримували найстарше генеральське звання у канадських ВПС.

З нагоди нового призначення Винника підвищено у званні з генерал-майора до генерал-лейтенанта, що є другим по старшинству у збройних силах Канади.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook