Світова війна можлива, Україні доведеться поборотися, – Яременко | Київ.Info

Світова війна можлива, Україні доведеться поборотися, – Яременко

У найближчі два роки у світі може розгорітися потужний військовий конфлікт – або регіональний конфлікт високої інтенсивності або світова війна.

Таку думку в інтерв’ю “Апострофу” висловив дипломат Богдан Яременко.

“Ніхто не знає, що це може бути, конфлікт не обов’язково виникне в Україні. Це може бути, наприклад, Північна Корея. Тоді це буде війна, в яку будуть втягнуті дуже багато держав, до того ж з високою ймовірністю переступити психологічний поріг незастосування ядерної зброї. Це може бути Сирія, а може бути і Україна”, – додав Яременко.

За словами, зараз суперечності у світі загострюються, і відбувається такий процес і на Далекому Сході, і на Близькому Сході, і між Україною і Росією, і між США і Росією.

Також Яременко зазначив, що у випадку розгоряння масштабного конфлікту, не факт, що Україна буде в центрі уваги.

Нам доведеться поборотися за увагу світу. І частково цієї уваги доведеться добиватися в сферах, де українська влада найменше цього хотіла б – це і боротьба з корупцією, і економічні реформи. Потрібно бути старанним учнем там, де нас хочуть вчити, щоб забезпечити прихильне ставлення в питаннях, в які світ не дуже хотів би втручатися. Наприклад, в таких, як війна з Росією, – підсумував дипломат.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Ми в Facebook