Таке вигадати могли тільки євреї: У історичному французькому серіалі Париж зніматимуть у Львові. – Київ Інфо

Таке вигадати могли тільки євреї: У історичному французькому серіалі Париж зніматимуть у Львові.

Виконавча компанія з Ізраїлю справедливо розсудила, що так буде дешевше і відрізнити «підміну» досить складно. Так, що кіностежка радянських «Трьох мушкетерів» не заростає. Недарма місто Лева називають «українським Парижем».

У Львові тривають зйомки французького серіалу «Аташе». Стрічку з життя вищого суспільства створюють на замовлення франко-німецького телеканалу Association Relative à la Télévision Européenne (Arte). Цей проект реалізує ізраїльська компанія La comedia, зазначає УКРОП із посиланням на Патріоти України.

Події відбуваються після паризького теракту в листопаді 2015 року. Зйомки проходять у Львові, Києві, Одесі та завершаться у Парижі наприкінці грудня. Цікаво, що Львів так само виконуватиме у фільмі роль столиці Франції. Зокрема презентуватиме і її шикарну модерну та старовинну архітектуру.

Зніматимуть у славнозвісному Палаці Потоцьких (там, де у фільмі кінорежисера Юнгвальд-Хількевича обіграли резиденцію королівських мушкетерів та королівський палац.-ред.), театрі ім. Марії Занковецької, поблизу Опери, на вулицях Вірменській, Лесі Українки та проспекті Шевченка.

«Ізраїльтянин, відомий музикант, переїжджає до Парижу, де його дружині запропонували посаду у посольстві. У столиці Франції він переживає подружню кризу, а також страждає від відчуття себе емігрантом в розпалі світової міграційної кризи», — йдеться у описі фільму. Над стрічкою працюють двоє ізраїльських режисерів Елі Бен Давида та Леонід Прудковський.

В кожному разі дуже приємно та фінансово вигідно, що Україну все частіше обирають в якості місця зйомки відомі музиканти для своїх кліпів та кіноділки для своїх стрічок. Адже це не лише підтримка вітчизняної кіноіндустрії але сприяє і розвитку туризму, як свого часу таке відбувалося та триває у наших сусідів — Чехії та Угорщині.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook