Такої погоди ще не було: синоптики оновили прогноз на найближчі дні | Київ.Info

Такої погоди ще не було: синоптики оновили прогноз на найближчі дні

Погода в Україні буде безпрецедентно теплою в наступні пару днів.

Погода в Україні принесе безпрецедентне листопадове тепло. У найближчі дні в деяких областях антициклон подарує температури до +12 градусів.

Так, згідно з прогнозом Наталки Діденко в Facebook, 26 листопада істотних опадів не буде, хіба “на крайній Півночі поляпає або помжичить”.

“Температура повітря у четвер також обіцяє бути комфортною, зважаючи на те, що о цій порі вже мало б ляпати, сипати, задувати, “мінуси” і ніяких оцих красивенних дерев, кущів і зеленої трави”, – пише синоптик.

Вдень температура +4+8 градусів, а в Криму до +10 градусів. На Сході України буде холодніше, +2+4 градуси.

У Києві 26-27 листопада буде переважно сухо і досить тепло. Протягом дня десь близько +5 градусів. Але на вихідні прийдуть опади і похолодає. Можливий дощ, сніг і все це з вітром.

А ось синоптики Українського гідрометцентру на картах погоди 26 і 27 листопада опадів не бачать, і прогнозують на п’ятницю на Півдні до +12 тепла.

Такої погоди ще не було: синоптики оновили прогноз на найближчі дніТакої погоди ще не було: синоптики оновили прогноз на найближчі дні

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com