Таксі‌ ‌Київ - Київ.Info

Таксі‌ ‌Київ

Ми використовуємо таксі у повсякденному житті, це вже не розкіш, а необхідність, особливо у великому місті. Вибір сервісу може стати особливо гостро, коли ви подорожуєте. Тільки на хвилину уявіть, що ви прилетіли до іншої країни, стоїте в аеропорту, сподіваючись на муніципальний транспорт, і намагаєтеся збагнути, як дістатися до готелю. На допомогу завжди прийде сервіс таксі Opti. Але про все по черзі.

Зазвичай ціни в аеропорту, якщо не сказати значно вище, то не сказати нічого. Тому у вас кілька варіантів розвитку подій:

  • поїхати з місцевими таксистами, у 10 разів дорожче;
  • замовити транспорт через готель, теж трохи дорожче ринкової ціни. Але вони зустрінуть з табличкою і завантажать усі ваші речі. В цілому економить купу часу й нервів (але не грошей);
  • можна попитати про громадський транспорт. Наприклад, подекуди ви можете з аеропорту «стрибнути» до метро та доїхати до будь-якої частини міста. Це набагато дешевше, АЛЕ доставляє набагато більше незручностей, якщо у вас є валіза (у багатьох вона є завжди, і велика);
  • можна орендувати машину в аеропорту, якщо ви досвідчений водій;
  • можна скористатися онлайн додатками. Це завжди найбажаніший варіант пересування по місту.

Переваги для водіїв і диспетчерів

До широкого впровадження GPS-технологій диспетчери не могли у режимі реального часу контролювати водіїв. Тому таксисти з легкістю брали «ліві» замовлення й істотно відхилялися від маршрутів. Та й спілкування через рацію викликало масу незручностей. Пасажири у прямому ефірі чули, як лаються таксисти й диспетчера між собою.

Зараз же місце розташування кожного авто зображене на карті. Розрахунок ціни поїздки й маршруту відбувається в автоматичному режимі. У деяких додатках реалізована можливість безконтактної оплати через інтернет-банкінг. А водії ніколи не заблукають у спальних районах, бо на карті показані будинки аж до номера під’їзду. Є, звичайно, невеликі недоліки. Так, деякі користувачі починають скаржитися, що їх засипають спамом. Але це швидше людський фактор, а не технічні недоробки програми для таксі.

Чому краще використовувати додаток Opti

Це безпечно. Кожен водій, що підключений до системи, має рейтинги. Якщо він погано водить або грубий з пасажирами, то його можуть виключити. Завантажити додаток для Android можна з Play Market.

Є можливість оплачувати карткою замість готівки. Іноді так виходить, що у вас немає потрібної суми на руках, тому ця опція дуже важлива.

Це більш комфортно. Машини в таких сервісах не старше 10 років. А також можна зробити апгрейд своєї поїздки, якщо викликати автівку представницького класу.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com