“ТЕБЕ ЧЕКАЄ ГІЛЛЯКА”: МИТРОПОЛИТ СИМЕОН РОЗПОВІВ ПРО ПОГРОЗИ З БОКУ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ | Київ.Info

“ТЕБЕ ЧЕКАЄ ГІЛЛЯКА”: МИТРОПОЛИТ СИМЕОН РОЗПОВІВ ПРО ПОГРОЗИ З БОКУ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ

Стільки зла, жовчі та ненависті я ще ніколи не бачив з боку архієреїв, священиків і вірян Московського Патріархату, – зазначив владика.

Погрози від священиків і вірян Московського Патріархату отримав митрополит Симеон, якого нещодавно звільнили з УПЦ МП. Інтернет-виданню “Бабель” митрополит Вінницький і Барський розповів, що на образи наразився саме після участі в Об’єднавчому соборі, на якому обирали предстоятеля нової Помісної Православної Церкви.

“Я отримав дуже “добрі” вітання від інших владик. Наприклад: “Іудо, тебе чекає гілляка”. Хочу одне сказати: стільки зла, жовчі та ненависті я ще ніколи не бачив з боку архієреїв, священиків і вірян Московського Патріархату… Ще до Собору ми отримали інформацію, що в нашу Церкву зателефонували з Москви і сказали, що має пройти чистка всіх “націоналістів”, як нас називають”, – розповів Симеон.

Напередодні ж до Вінниці прибув владика Варсонофій, якого після звільнення Симеона в УПЦ МП призначили керувати Вінницькою єпархією. Як зазначив сам Симеон – служити разом у Спасо-Преображенському храмі, який перейшов до новоствореної Православної Церкви України, вони не будуть. Адже Варсонофій може служити лише у тих храмах, де його благословляють архієреї, які їх очолюють.

Нагадаємо, рішенням УПЦ МП був відлучений не лише Симеон, але й єпископ Київської митрополії – митрополит Переяслава-Хмельницького і Вишневського Олександр. Утім, Вселенський Патріархат ще до цього рішення підтвердив їх положення, тож ухвали Московського Патріархату не мають впливу.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook