Томос для України: в Київському патріархаті висловили п’ять важливих тез – Київ Інфо

Томос для України: в Київському патріархаті висловили п’ять важливих тез

У Київському патріархаті назвали п’ять основних тез стосовно отримання Україною томосу про автокефалію УПЦ.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Facebook архієпископа Чернігівського і Ніжинського, спікера Української православної церкви Київського патріархату Євстратія Зорі.

1. У Київському Патріархаті готуються до Собору і мають намір брати в ньому участь.

2. Відповідно до благословення Святійшого Вселенського Патріарха Варфоломія у роботі Собору братимуть участь архієреї, клірики, монахи та миряни.

3. Наявність ПРОПОЗИЦІЙ з боку Київського Патріархату до регламенту Собору чи процедури обрання Предстоятеля не означає, що у підсумку не буде узгоджене спільне бачення. Як учасники Собору ми з очевидністю маємо право вносити свої пропозиції, аргументувати і підтримувати їх.

4. Враховуючи активну роль, яку відіграє Президент України у питанні надання Томосу, а також, що фактично вже триває виборча кампанія – зрозумілим є, що деякі опоненти Президента, через політичні мотиви, максимально зацікавлені в тому, щоби розбурхувати пристрасті та підкреслювати суперечності.

5. У Київському Патріархаті конструктивно налаштовані перед Собором узгодити з його Головою, представником Вселенського Патріарха митрополитом Еммануїлом, та з усіма іншими сторонами всі необхідні питання, щоби Собор відбувся успішно”, – написав Зоря.

Томос для України: в Київському патріархаті висловили п’ять важливих тез

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook