Трамп може згорнути допомогу Україні – військовий експерт | Київ.Info

Трамп може згорнути допомогу Україні – військовий експерт

Американський президент Дональд Трамп може скоротити допомогу Україні. Такий сценарій імовірний після виводу із Сирії сил опозиційної до Асада коалції.

Це вигідно Трампу з огляду на своїх виборців, пише “Апостроф”.

Насамперед йдеться про американських ізоляціоністів.

“Це американський ізоляціонізм, достатньо потужний в Америці рух. З тим же успіхом ізоляціоністи можуть сказати, що й на Україну наплювати. І Трамп дивиться на ізоляціоністів, адже в листопаді будуть вибори в Конгрес. Не знаю, вийдуть США з Сирії або не вийдуть, але це такий популізм, тому що серед представників політичного базису Трампа це сприймуть позитивно. Це буде популярно: ми там розгромили ІДІЛ, ура, перемогли, йдемо звідти на фіг”, – сказав Павло Фельгенгауер, російський військовий оглядач.

На його думку, аналогічний хід можливий в бік України.

“Цілком можливе таке ж ставлення до України з боку цих людей. У тому числі й Трампа, якого теж насилу вмовили продовжувати допомагати Україні. Хоча у Вашингтоні багато людей, в яких зовсім інші точки зору”, – додав Фельгенгауер.

У кінці березня в сирійській Східній Гуті питну воду змогли отримати тільки прихильники влади. Гуманітарна катастрофа в цьому регіоні почалася після 18 лютого. Тоді урядові війська Башара аль-Асада за підтримки наземних та повітряних військ Росії почали масовий наступ на регіон. Мають на меті вибити звідти війська опозиціних до Асада сил. За місяць масованих бомбардувань загинули щонайменше 800 мирних мешканців.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com