Трамп заявив, що «Північний потік-2» зробить Німеччину повністю залежною від російської енергії – Київ Інфо

Трамп заявив, що «Північний потік-2» зробить Німеччину повністю залежною від російської енергії

Президент США Дональд Трамп заявив, що проект газопроводу «Північний потік-2» зробить Німеччину повністю залежною від російської енергії.

Про це він заявив під час свого виступу на засіданні 73-ї Генеральної асамблеї ООН, передає «Європейська правда», посилаючись на видання Welt.

«Німеччина стане повністю залежною від російської енергії, якщо вона негайно не змінить курс», – сказав Трамп.

Він також похвалив Польщу та інші країни, які розвивають енергетичні проекти, не пов’язані з Росією.

Раніше у Держдепі США заявили, що можуть вдатися до запровадження санкцій проти енергетичних компаній Німеччини і низки інших європейських країн, що беруть участь в будівництві газопроводу «Північний потік-2».

Багато країн Центральної та Східної Європи також виступають проти проекту, який, на їхню думку, збільшить залежність Європи від російського газу.

Як відомо, з кінця 2019 року газотранспортний коридор «Північний потік-2» повинен транспортувати близько 55 млрд кубометрів російського природного газу щорічно з РФ через Балтійське море до Німеччини.

Супротивники проекту – у тому числі Польща, країни Балтії, Україна, Молдова, США та Данія – стверджують, що «Північний потік-2» збільшить залежність ЄС від «Газпрому», який вже постачає близько третини об’ємів газу в ЄС.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook