ЦЕ НЕ ЖАРТ, А ФАРС: СМОЛІЙ ПРО СКАНДАЛЬНЕ ІНТЕРВ’Ю ЗЕЛЕНСЬКОГО | Київ.Info

ЦЕ НЕ ЖАРТ, А ФАРС: СМОЛІЙ ПРО СКАНДАЛЬНЕ ІНТЕРВ’Ю ЗЕЛЕНСЬКОГО

Заяви президента Володимира Зеленського, які він озвучив в інтерв’ю британському виданню The Guardian, представляють Україну в негативному світлі.

Про це в ефірі “Прямого” заявив політичний експерт Андрій Смолій.

“Пані Мендель говорить про те, що деякі висловлювання пана Зеленського – це є жарт. На жаль, я мушу констатувати, що це фарс, а не жарт. Я абсолютно з вами згоден в тому, що Україна згідно з цим інтерв’ю була виставлена в абсолютно негативному світлі. Адже коли президент країни дає інтерв’ю якомусь іноземному виданню, особливо якщо воно доволі авторитетне, президент країни повинен бути готовим репрезентувати свою країну для міжнародної арени. Репрезентувати свою країну для британців чи для американців, пояснити, що у нас зрештою в державі відбувається і чого ми хочемо від наших європейських, американських чи канадських партнерів.

Що ми побачили в цьому інтерв’ю? Розповіді про якихось підлітків з прищами, розповіді про те, як нібито десь там стріляють чи не стріляють на Донбасі. Абсолютна нівеляція позиції щодо боротьби з агресором, абсолютно неприйнятні для європейських демократій висловлювання про “вішати олігархів”. Згідно з цим інтерв’ю, складається враження, що, по-перше, Україна – не правова держава, в якій президент країни хотів би порушувати закони. Друге – що в Україні немає реальної війни, немає агресора, який кожного дня вбиває наших військових на Донбасі. Це абсолютно не корелюється з реальною ситуацією на сході нашої країни. На жаль, нашу країну в черговий раз виставили як якийсь недолугий і невдалий жарт”, – сказав експерт.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook