Ціна на проїзд в громадському транспорті може піднятися на 20-30%. Що відомо | Київ.Info

Ціна на проїзд в громадському транспорті може піднятися на 20-30%. Що відомо

За проїзд доведеться платити більше?

Міністерство інфраструктури пропонує замінити весь транспорт на новий, а найголовніше місткий, в якому будуть 22 і більше посадочних місць.

За нових вимог, транспорт повинен бути обладнаний для перевезення інвалідів, оснащений звукоінформірующімі приладами для пасажирів з порушенням зору. Крім того, подбали і про водіїв. Для них надали можливість використовувати GPS-трекер, який входить в заявлений список.

На додачу до всього, пасажири зможуть без особливих труднощів відстежити обраний транспорт на карті руху, а пільгові місця будуть не обмежені.

Але і тут українців очікують деякі складності. Уточнюється, що в зв’язку з такими інноваціями, ціна на проїзд може піднятися на 20-30%, адже такого роду транспортні засоби обійдуться нашій країні досить недешево.

Крім того, не так давно надійшла інформація про те, що в Україні можуть ввести обов’язковий техогляд для всіх транспортних засобів до кінця цього року.

Але тепер такий процес буде називатися не техоглядом, а перевіркою транспорту на придатність до експлуатації (ПТПЕ). Саме таку зміну запропонували для того, щоб у жителів нашої країни не виникала паралель з оглядом від Державтоінспекції.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook