Ціни тестів на коронавірус в Україні завищені в 10 разів | Київ.Info

Ціни тестів на коронавірус в Україні завищені в 10 разів

В Україні тести на коронавірус можуть показувати недостовірні результати, при тому що ціна на тести досить висока.

Один РLR тест в Україні коштує до 2,5 тисяч гривень, а сумарно всі тести, які проводилися в Україні, обійшлися в 2,5 мільярда гривень.

За словами президента Всеукраїнської ради захисту прав і безпеки пацієнтів Віктора Сердюка, грань рентабельності тесту – це 700 гривень, в той час як для українців ціна тесту набагато вища.

Однак, як говориться в сюжеті, навіть при високій ціні українці часто отримують недостовірний аналіз. У разі поганого самопочуття українці змушені здавати тести по кілька разів, не маючи при цьому жодних гарантій того, що результати тестів будуть правдивими.

За словами експертів, достовірність результатів тестування залежить від обладнання та реагентів – чим більш чутливий до вірусу реагент, тим точнішим буде результат.

Однак у столичних клініках запевняють, що використовують європейські реагенти, але при цьому підтверджувальні документи ніхто не надає.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com