Тиждень на КПВВ: названо дані по перетину лінії розмежування | Київ.Info

Тиждень на КПВВ: названо дані по перетину лінії розмежування

Минулого тижня на контрольовану територію України попрямували 59 внутрішньо-переміщених осіб. Встановленим порядком через лінію розмежування було оформлено 309,5 тисяч громадян та 36,2 тисячі транспортних засобів.

Про це повідомляє у Facebook прес-центр Об’єднаних сил.

Як відзначається, було відмовлено в пропуску через лінію зіткнення 282 особам у зв’язку з недоліками в документах, відсутністю необхідного переліку документів.

Прикордонниками в КПВВ оформлено 59 внутрішньо-переміщених осіб, які через гуманітарну кризу та систематичні порушення прав людини з боку окупаційної адміністрації РФ змушені були залишити місця свого постійного проживання та шукати кращого життя на контрольованій українською владою території.

Прикордонними нарядами, в межах діючих гуманітарних дорожніх коридорів в районі операції Об’єднаних сил, було виявлено 31 паспортний документ України з ознаками часткової підробки.

До адміністративної відповідальності в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування було притягнуто 18 громадян за те, що вони перетнули державний кордон України з Російською Федерацією в недіючих пунктах пропуску на тимчасово неконтрольованій ділянці українсько-російського кордону.

Також матеріали справ про адміністративні правопорушення складено відносно 3 іноземців, які порушили правила перебування на території України.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook