У черговому режимі: ФОП вже третій тиждень продовжують протестувати на Майдані Незалежності | Київ.Info

У черговому режимі: ФОП вже третій тиждень продовжують протестувати на Майдані Незалежності

Підприємці заявили, що не збираються розходитися, поки ВРУ не збереться позачергово і не розгляне їхні пропозиції щодо малого та середнього бізнесу

У Києві ФОП вже третій тиждень продовжують протестувати на Майдані Незалежності. Вони заявили, що не підуть, поки нардепи не розглянуть їхні пропозиції щодо малого та середнього бізнесу. Про це розповів кореспондент в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Протестувальники тут перебувають вже третій тиждень поспіль. Тобто три тижні вони стоять тут, у сніг, у дощ, у холод, і рухатися звідси вони не збираються, поки ВР не збереться позачергово і не розгляне їхні пропозиції щодо малого і середнього бізнесу”, – сказав кореспондент. 

Зазначається, що як таких масштабних дій сьогодні не відбувається, ФОП перебувають на Майдані в черговому режимі – по два дні кожна область.

Підприємці заявляють також про те, що тут стоятимуть навіть на Новий рік.

Нагадаємо, підприємці з усієї України продовжують акцію протесту на Майдані Незалежності. Головні вимоги до влади залишаються незмінними – скасування касових апаратів і право на працю під час локдауну.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook