У "червоній зоні" вже 8 областей: як і на чому пересуватися між містами - Київ.Info

У “червоній зоні” вже 8 областей: як і на чому пересуватися між містами

Коронавірус в Україні знову атакує. З 23 березня у “червону” зону потрапило вже 8 областей: Київська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Одеська, Сумська та Чернівецька. Плюс – Київ.

Більшість жителів України почали замислюватися – як тепер пересуватися між містами й що буде з рейсами на літаках. Деякі скористалися ослабленням карантину і купили путівки у теплі краї, а деякі спланували поїздки в інші області, щоб після довгої зими провідати рідних. Але бояться, що ситуація виявиться, як у старій пісеньці – “літаки не літають, і не їздять поїзди”

Які обмеження діють в “червоній” зоні:

 • Заборонена робота ТРЦ, розважальних закладів, закладах торгівлі та побутового обслуговування.
 • Прийом відвідувачів у закладах громадського харчування заборонено – тільки з доставкою і на винос.
 • Прийом відвідувачів у закладах культури, крім історико-культурних заповідників.
 • Проведення культурних масових заходів (крім автоконцертів, автокінотеатрів і виробляння аудіовізуального контенту)
 • Прийом відвідувачів у фітнес-центрах, спортивних клубах і басейнах.
 • Робота всіх масових, розважальних, спортивних, рекламних і інших заходів (крім спортивних без глядачів)
 • Робота закладів громадського харчування при готелях з 23:00 до 6:00 наступного дня (крім послуг харчування в номерах)
 • Діяльність непродовольчих ринків
 • Відвідування закладів освіти (крім дошкільних, спеціальних закладів та учнями 1-4 класів)

У "червоній зоні" вже 8 областей: як і на чому пересуватися між містамиА що з транспортом?

22 березня Кабінет міністрів змінив порядок роботи транспорту в регіонах з “червоним” рівнем небезпеки. А це означає, що влада кожної області може самостійно на комісіях з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій приймати рішення про роботу транспорту в регіоні.

Що можуть заборонити

Регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом

Перевезення залізничним транспортом у межах відповідних областей або окремих адміністративно-територіальних одиниць.

На що заборони не поширюються

 • Транзитні перевезення
 • Перевезення легковими автомобілями, де кількість пасажирів, включаючи водія – не більше 5 осіб, без урахування дітей до 14 років
 • Перевезення службовим або орендованим транспортом підприємств, закладів, фірм у межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про яких поінформовано не менш ніж за два дні органи Нацполіції.
 • Перевезення пасажирів автотранспортом міжнародного сполучення при наявності лабораторно підтвердженого негативного результату ПЛР-тесту, зробленого не більше ніж за 48 годин

Рішення про заборону посадки пасажирів на автомобільний або залізничний транспорт міжобласного сполучення (крім поїздів спеціальних залізничних рейсів у внутрішньому сполученні) приймає окремим рішенням Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Що говорять в Укрзалізниці

Розклад поїздів поки залишається без змін і ніяких обмежень на висадку/посадку пасажирів немає. Рішення має приймати Державна або регіональні комісії. Обмеження на висадку/посадку і продаж квитків зараз діють тільки в Івано-Франківській, Чернівецькій, Житомирській та Закарпатській областях.

Аеропорти

Інформації про заборону міжміських або міжнародних рейсів на цей момент не має й аеропорти України працюють у звичайному режимі. Однак Кабінет міністрів посилив правила в’їзду в Україну. Тепер всім мандрівникам буде потрібен ПЛР-тест.

Це правило стосуватиметься всіх громадян, які прибувають в Україну. Незалежно від того, з якої країни прибув громадянин. ПЛР-тест повинен бути зроблений не пізніше 48 годин до перетину кордону. При відсутності тесту – обов’язкова самоізоляція на 14 днів. Жителів України це правило теж стосується.

Іноземці зобов’язані також при собі обов’язково мати поліс страхування.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com