У Держдепі закликали ЄС відмовитися від “Північного потоку-2” після Керченського інциденту – Київ Інфо

У Держдепі закликали ЄС відмовитися від “Північного потоку-2” після Керченського інциденту

У Держдепартаменті США вважають, що для ЄС інцидент в районі Керченської протоки є достатньою причиною для відмови від проекту “Північний потік-2”.

Про це він заявив на брифінгу з нагоди Північноатлантичної ради, стенограмаякого наводиться на сайті Держдепу.

“Керченський інцидент має стати нагадуванням для наших європейських союзників, чому “Північний потік-2″ є настільки поганою ідеєю. Цей інцидент робить гострішим розуміння цього, я б сказав, що він є нагадуванням: чим більше у вас інфраструктурних проектів в обхід України, тим слабкіше стримування російської військової агресії” – сказав представник Держдепу.

За його словами, у США є практичні, пов’язаної з енергетикою причини протистояти “Північному потоку-2”.

“Є також пов’язані з безпекою і Україною причини того, що ми не хочемо “Північного потоку-2″ і Керченський інцидент став нагальним нагадуванням про це” – зазначив дипломат.

За його словами, США постійно піднімають питання “Північного потоку-2” у розмовах з німецькою стороною, і вже є ознаки того, що після Керченського інциденту їх розуміння стало більш чітким.

Раніше глава МЗС Німеччини Гайко Маас заявив, що вихід Німеччини з проекту газопроводу “Північний потік-2” не призведе до зупинки цього російського проекту, але послабить спроможність Берліна наполягати на продовженні транзиту газу через Україну.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook