У КМДА назвали точну дату старту опалювального сезону – Київ Інфо

У КМДА назвали точну дату старту опалювального сезону

Раніше опалення можна було підключити за заявкою будинкових громад.

У Київській міській державній адміністрації назвали точну дату підключення будинків до опалення. Раніше тут говорили, що в квартирах стане тепло, коли температура повітря буде нижче восьми градусів протягом трьох діб.

Про це в коментарі виданню “Великий Київ” розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Де вже підключили опалення

Відомо, що опалення запустили в школах, дитячих садках і лікарнях. У житлових будинках опалювальний сезон стартує у суботу, 23 жовтня.

Заявки на опалення

За словами Петра Пантелеєва, раніше опалення можна було підключити за заявкою будинкових громад.

“Ми всі живемо в умовах карантину, тому є шлях письмового анкетування, яке повинна провести ініціативна група будинку, щоб не збирати загальні збори”,- сказав заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Більше інформації про опалення

  • У країні є певні проблеми з опаленням і роботою ТЕЦ. Також тарифи на газ зросли вже втричі. Як вони зміняться і які плани на опалювальний сезон, розповів Ярослав Железняк. 
  •  Перед початком опалювального сезону місцева влада з регіонів почала обговорення надзвичайної ситуації, яка склалася через нестачу природного газу для опалення установ, організацій та комунальних неприбуткових підприємств.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com