У КМДА розповіли, хто може отримати спецперепустки на транспорт - Київ.Info

У КМДА розповіли, хто може отримати спецперепустки на транспорт

У Києві з понеділка, 5 квітня, вводяться спецперепустки для проїзду в громадському транспорті і метро. Зокрема, такі пропуски отримають працівники критичної інфраструктури столиці.

Про це РБК-Україна розповів перший заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Микола Поворозник.

“Ми вирішили, що громадський транспорт – це важливий елемент роботи в цілому, тому не стали повністю зупиняти його роботу, в тому числі і метро, як це було минулої весни. Весь транспорт з 5 квітня у нас буде працювати в режимі спеціальних перевезень з наявністю спецперепустки”, – заявив він.

За словами Поворозника, спецперепустки отримають працівники критичної інфраструктури Києва.

“Ці спецперепустки можуть отримати працівники критичної інфраструктури міста. Мова йде про держструктури, сферу медицини, соціального забезпечення, житлово-комунальної інфраструктури, приватні підприємства, які зараз працюють і забезпечують життєдіяльність міста, наприклад, продовольчі магазини”, – повідомив він.

Перший заступник голови КМДА заявив, що завтра буде оприлюднено порядок отримання спецперепусток для транспорту.

“Завтра ми оприлюднимо порядок отримання цих пропусків. Минулого року у нас це було організовано: подавали заявки і отримували від КМДА спецперепустки”, – додав він.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com