У КМДА розповіли, що спричинило падіння електроопор на Шулявському шляхопроводі | Київ.Info

У КМДА розповіли, що спричинило падіння електроопор на Шулявському шляхопроводі

Причиною падіння електроопор вважають заводський брак

У Києві на Шулявському мосту три електроопори впали через заводський брак. Про це заявили у КМДА, повідомляє The Village. 

Падіння сталося через зруйнований зварювальний шов, який знаходиться в основі конструкції опор освітлення. Саме такий висновок зробили в Інституті електрозварювання ім. Патона та в Державному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій. 

Конструкцію виготовили на заводі, а на момент її монтажу на Шулявському шляхопроводі генеральний підрядник отримав від виробника сертифікат якості. Повідомляється, що під час встановлення конструкції неможливо було відразу візуально визначити можливі пошкодження зварювального шва. 

Після падіння опор в інших конструкціях також виявили пошкодження зварювальних швів. Дефекти були в тих самих місцях, де утворилися тріщини, що призвели до падіння трьох опор. Таким чином, демонтували дев’ять опор освітлення та контактну мережу тролейбуса для того, щоб уникнути аналогічним аваріям. 

Як відомо, встановити електроопори та відновити рух тролейбусів зможуть після того, як на це нададуть дозвіл правоохоронці. 

У КМДА зазначили, що всю відповідальність понесе генеральний підрядник, з яким укладено договір. Усунути недоліки підрядник має за власні кошти, а також він має відшкодувати збитки потерпілим унаслідок аварії. 

Нагадаємо, інцидент стався 15 грудня цього року. Через падіння трьох опор освітлення пошкоджено дев’ять машин. Потерпілих людей немає. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com