У Кремлі заявили, що «не залишать Донецьк і Луганськ» – Київ.Info

У Кремлі заявили, що «не залишать Донецьк і Луганськ»

У Росії заявили, що «ніколи не кинуть» псевдореспубліки «Л/ДНР», що знаходяться в ОРДЛО і продовжать «надавати їм підтримку».

Про це заявила офіційний представник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова 3 серпня.

«Я єдино можу повторити слова керівництва нашої країни, що ні Донецьк, ні Луганськ Росія ніколи не кине. І мова йде в першу чергу про людей, яких будуть підтримувати, і підтримка Ця не зупинялася ні на хвилину, ще раз підкреслю, ні на хвилину за всі ці роки. Я вам це кажу не як людина, яка так чи інакше стикається з питаннями зовнішньої політики та міжнародних відносин, а просто як громадянин нашої країни, який зсередини бачить, що робиться для того, щоб люди, яких ми називаємо співвітчизниками, люди, які стали або стають громадянами РФ, розуміли, що за їх життя, не тільки за їх права, а в першу чергу за їх життя, є кому постояти», – сказала Захарова.

Промова Захарової, мабуть, була звернена до внутрішньої опозиції в псевдореспубліках, оскільки вона заявила, що всі розмови про те, що Росія не надає невизнаним псевдодержавам допомогу, «несправедливі».

Мені здається, що ось вже точно говорити про те, що Росія не зробила чогось або не робить щось, щоб забезпечити права, в найширшому сенсі цього слова, жителів Донецька і Луганська, Це як мінімум несправедливо. Я вам можу сказати, як людина, яка так чи інакше стикається з цим питанням: і політично, і економічно, фінансово, гуманітарно, по-людськи зроблено дуже багато», – вважає Захарова.

На завершення представник МЗС РФ заявила, що Росія продовжить окупацію ОРДЛО, попри тиск з боку Заходу.

«Скільки почули ми погроз з боку наших західних партнерів, скільки санкцій приймалося, скільки слів агресії та шантажу на нашу адресу ми за ці роки начиталися, наслухалися. Ми хоч раз відступили від своїх позицій? Може бути, хоч раз ми переглянули свої принципові підходи, попри колосальний міжнародний тиск? Ні» – резюмувала вона.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com