У Кремлі змінюють переговорника по Донбасу | Київ.Info

У Кремлі змінюють переговорника по Донбасу

У Москві вирішили замінити парламентера з Донбасу. Замість Суркова контролювати процеси по окупованому Донбасу буде Дмитро Козак.

Раніше ця людина займалася контролем над фейковими “республіками”, зокрема, Придністров’ям, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Одною з основних вимог, яку висловлював з російської сторони Козак щодо вирішення конфлікту у Молдові, було перетворення республіки в федеративну, що дозволило б Москві розділити її на кілька анклавів (в тому числі Гагаузію та Придністров’я).

Козак має підтримку серед донецьких бойовиків, зокрема, в особі Олександра Ходаковського. Замінити Суркова зважилися після того, як останній вивіз із окупованого краю все, що цікавило Москву серед місцевих підприємств та ресурсів.

Козак продовжить відстоювати точку зору Кремля в переговорах, намагаючись продавити вимогу про перетворення України на федеративну республіку під загальним зовнішнім управлінням.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, Курт Волкер, спеціальний представник Державного департаменту США в Україні, наголосив, що на території анексованого Криму склалася аналогічна ситуація, як на окупованих землях Донбасу. Єдиною відмінністю є наявність бойових дій на території ОРДЛО.

Нагадаємо, що виконання Мінських угод, на думку колишнього генсека НАТО Андерса Фог Расмуссена, можливе лише шляхом введення миротворчого контингенту на Донбас. Експерт запропонував свою модель миротворчої місії ООН на окупованих територіях.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Ми в Facebook