У Криму відреагували на плани України депортувати росіян - Київ.Info

У Криму відреагували на плани України депортувати росіян

Представник окупаційної влади «з питань народної дипломатії і міжнаціональних відносин» Юрій Гемпель відреагував на заяву віцепрем’єра України Олексія Резнікова щодо планів Києва депортувати росіян після повернення Криму до складу країни.

За словами Гемпеля, українські політики «продовжують вражати своїм чудовиськом цинізмом і ненавистю до Криму і кримчанам». «Наші так звані колеги дійшли до крайньої межі. Подібні сценарії притаманні українським неадекватним політикам, які тільки ганьблять свій народ», — заявив він.

Російський політик додав, що в складі Росії півострову боятися нема чого, а заяви Києва він назвав «порожнім струсом повітря».

10 липня Резніков розповів, що після того як Україна поверне собі Крим, звідти будуть депортовані 500 тисяч росіян. За його словами, в українському уряді є кілька точок зору з цього питання, але себе він назвав прихильником процедури «видворення».

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com