У Києві через грип закрили три школи, більш як 15 – призупинили навчання | Київ.Info

У Києві через грип закрили три школи, більш як 15 – призупинили навчання

Три столичні школи закрили на карантин через грип, ще 16 – тимчасово призупинили навчання. Загалом навчаються дистанційно нині майже 119 класів. Про це повідомив перший заступник міського голови Микола Поворозник.

У мерії звітують: найбільше хворих школярів зафіксували у Святошинському та Дарницькому районах міста. Жодного класу поки що не закрили в Шевченківському, Подільському, Печерському та Голосіївському районах.

Також міські посадовці нагадують: адміністрація школи має закривати заклад на карантин у разі, якщо 20% учнів не відвідують заняття. Щодо дитсадків – їх поки що закривати їх не планують.

“Відповідна комісія ухвалила рішення про тимчасове обмеження навчального процесу. В разі відсутності більш як 20% дітей – негайно закривати школу або частково закривати. Наприклад, молодшу, щоби уникнути поширення захворюваності. У цей період ми повинні дотримуватися відповідного режиму у приміщеннях, забезпечити провітрювання”, – зазначив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Чутки про спалах дифтерії у місті чиновники спростовують. Випадків захворюваності на цю недугу у столиці не реєстрували вже майже рік. Водночас медики рекомендують батькам не баритися та обов’язково зробити дітям щеплення.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com