У Києві готуються до спалаху захворюваності на грип | Київ.Info

У Києві готуються до спалаху захворюваності на грип

Напередодні сезонного спалаху захворюваності на грип та ГРВІ Департамент охорони здоров’я організував низку нарад та навчальних семінарів для практикуючих лікарів. Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я Валентина ГінзбургПро це повідомили в прес-службі КМДА.

– Безумовно, в столиці працюють фахові медичні працівники. Проте я впевнена, що можливість освіжити знання та почути інформацію про нові тенденції профілактики та лікування, корисно для кожного з них, – зазначила Валентина Гінзбург.

За її словами впродовж 26 та 27 жовтня такі навчання пройшли лікарі-педіатри, лікарі загальної практики – сімейної медицини, інфекціоністи, терапевти, акушер-гінекологи, лаборанти.

– Перш за все, ми зосередили увагу на фахівцях, що надають медичну допомогу найбільш вразливим до вірусних та інфекційних захворювань групам населення – дітям, вагітним жінкам, породіллям. Для проведення занять запрошуємо імунологів, інфекціоністів, пульмонологів тощо, – розповіла директор профільного Департаменту

Зокрема на учбових нарадах розглядаються актуальні питання клініки та діагностики грипу у дітей різного віку, впливу вакцинації на попередження і перебіг хвороб, лікування грипу та вірусної пневмонії у вагітних та інші.

Валентина Гінзбург зазначила, що Департамент охорони здоров’я вживає всіх необхідних заходів для забезпечення мешканців столиці вчасною та якісною медичною допомогою в тому числі й під час прогнозованого спалаху грипу.

– Проте, я вкотре закликаю киян бути свідомими та пильними, коли йдеться про здоров’я. Відвідайте лікаря не очікуючи на грип – дізнайтеся про можливість вакцинації! Викликайте лікаря при перших симптомах недуги – не виходьте хворим з дому, навіть до медичного закладу! Не займайтеся самолікуванням, особливо, коли хворіють діти!, – наголосила Валентина Гінзбург.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com