У Києві готуються церковні провокації, СБУ назвала організаторів | Київ.Info

У Києві готуються церковні провокації, СБУ назвала організаторів

В останні дні російські і окремі вітчизняні ЗМІ активно поширюють інформацію про провокації, які нібито готуються українськими національно-патріотичними силами щодо культових споруд УПЦ МП в Києві. Про це повідомили в прес-службі СБУ.

“Насправді за спробами організації цих провокацій і їх інформаційним супроводом безпосередньо стоять представники так званого “Комітету порятунку України”, які несуть персональну відповідальність за організацію масових вбивств мирних громадян під час Революції Гідності та розв’язання військової агресії РФ проти України”, – йдеться в повідомленні.

За даними СБУ, до виконання провокацій планується залучити членів окремихвітчизняних громадських організацій, які активно співпрацюють з російськимиспецслужбами і їх політичними проектами в Україні ще з початку 2000-х років.

“Так, разом з представниками “Євразійського молодіжного руху” Олександра Дугінапсевдопатріоти з цих організацій, причетні до скоєння ряду антиукраїнських акцій, -пошкодження пам’ятника воїнам УПА в Харкові в грудні 2006 року, знищенняпам’ятного знака на честь прийняття Конституції України на горі Говерла в жовтні 2007 року і інших”, – розповіли в Службі безпеки.

СБУ підкреслила, що буде вживати вичерпні заходи для попередження будь-якихпровокацій і спроб дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в місті Києві та вдержаві в цілому. Нагадаємо, що “Комітет порятунку України” організували екс-українські чиновники, які втекли до Росії.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com