У Києві кілька тисяч людей вийшли на «Марш за імпічмент» | Київ.Info

У Києві кілька тисяч людей вийшли на «Марш за імпічмент»

У центрі Києва кілька тисяч людей вийшли на «Марш за імпічмент» — вони пройшли ходою від парку Шевченка до Софійської площі.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.


Учасники маршу несуть прапори та націоналістичні плакати Фото: Дмитро Реплянчук/ Громадське

За словами начальника патрульної поліції Києва Юрія Зозулі, у марші беруть участь близько 3 тисяч людей. Водночас, за оцінками кореспондента Громадського, учасників на кілька тисяч більше.


Фото: Дмитро Реплянчук/ Громадське

Серед учасників маршу є і протестувальники з наметового містечка під Верховною Радою. Поліція забрала в них 29 щитів Нацгвардії, які ті відібрали ще під час сутичок з правоохоронцями у жовтні 2017-го.

Нагадаємо, що 4 лютого у Києві близько тисячі людей вийшли на «Марш за майбутнє», який напередодні анонсував лідер «Руху нових сил» Міхеіл Саакашвілі.

Тоді учасники маршу висували такі вимоги: ухвалити закон про імпічмент, створити Антикорупційний суд, прийняти новий закон про вибори та скасувати депутатську недоторканність.

Попередній «марш за імпічмент» відбувся 17 грудня. Того разу під Жовтневим палацом у Києві сталися сутички учасників акції з правоохоронцями.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com