У Києві масово висаджують сакури та сосни (Фото) | Київ.Info

У Києві масово висаджують сакури та сосни (Фото)

Сумісний проект Посольства Японії в Україні та організації  «Посади дерево», який називається  «2500 сакур»,  отримав своє продовження. Цієї осені на честь 25-річчя дипломатичних відносин між нашими країнами продовжують висаджувати ці дерева в різних куточках Києва. Тепер і на Пейзажній алеї та Володимирській гірці вже навесні можна буде насолодитись цвітінням надзвичайно чарівних та тендітних сакур. У посадці дерев допомагало КП УЗН Шевченківського р-ну.

Тим часом, у лісництві «Конча-Заспа» перевірили  посадковий  матеріал хвойних культур. Вирощено 71680 шт. якісних сіянців сосни звичайної, які будуть висаджені навесні.

Нині в Києві масово висаджують вічнозелені рослини.  Парк Партизанської Слави днями збагатився 150 вічнозеленими деревами. У оновленому парку за кінотеатром “Аврора”  зусиллями «Київзеленбуду» висаджено 102 дерева (платан, катальпа, вишня дрібнолиста, клен гостролистий, яблуня гібридна, горобина та клен Фрімана), 438 кущів(ялівці в асортименті, барбарис Тунберга, пухироплідник, кизильник горизонтальний, спірея японська та лапчатка), облаштовано також 300 м.п. живої дворядної огорожі з бірючини звичайної – 1500 шт; 66,4 м.кв. квітника із багаторічних квітів (хоста, лілійник, іриси, злакові та хризантеми), що прикрасили парк своїми барвами, а також влаштовано 8198 кв.м. газону.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Ми в Facebook