У Києві пропонують перейменувати вулицю на зло Росії – Київ Інфо

У Києві пропонують перейменувати вулицю на зло Росії

На сайті петицій Київської міської ради зареєстровану петицію про надання одній з київських вулиць імені Джона Маккейна, пише Київтайм.

“Пропоную вшанувати пам’ять та перейменувати одну з вулиць Києва на честь видатного американського політичного діяча, Джона Маккейна, який був одним з найбільших друзів України. Він зробив великий внесок у розвиток демократії та свободи в Україні. При житті він підтримував суверенітет нашої країни та засуджував втручання РФ у справи інших країн. Він захоплювався Революцією Гідності та висловлював велику симпатію до України та українського народу. Маккейн засуджував анексію Криму та російську агресію на Донбасі. Наприкінці 2016 року він особисто відвідав прифронтовий Маріуполь та підтримав українських бійців. Він також постійно лобіював надання Україні літальної американської зброї”, – пише автор петиції на сайті петицій КМР.

Разом з тим, лунають пропозиції, що було б непогано на честь Маккейна перейменувати саме Московську вулицю.

Про це пише журналіст на своїй сторінці в соцмережі Андрій Капустін.

“Виникла така ідея: а чому б Київраді оперативно не перейменували Московську вулицю на вулицю Джона Маккейна? Та ще й надавши статус проспекту… Адже як класно звучить — проспект Маккейна…”, — написав він, додавши, що сенаторові точно сподобався б такий тролінг країни-бензоколонки.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook