У Києві та області запустили систему автофіксації порушень ПДР | Київ.Info

У Києві та області запустили систему автофіксації порушень ПДР

З 1 червня у Києві та на автомагістралях Київської області у місцях концентрації ДТП з тяжкими наслідками почали працювати камери відеофіксації порушень.

Завдання автоматичної фіксації порушень ПДР – суттєве зменшення загибелі та травмування українців на дорогах. 1 червня почали працювати 17 пунктів фото- і відеофіксації дорожнього руху. Згодом їх кількість збільшиться до 40, а загалом у планах відкрити 700 таких пунктів.

Спочатку в автоматичному режимі будуть фіксуватися лише факти перевищення швидкості. Поступово, вже цього року, система фіксуватиме й інші порушення ПДР – проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху, порушення правил зупинки, стоянки, а також проїзд смугою для пасажирського транспорту, тротуарами чи пішохідними доріжками, виїзд на смугу зустрічного руху.

Штраф за перевищення швидкості необхідно буде сплатити упродовж 30 днів з дати набрання чинності відповідною постановою. Якщо його буде сплачено упродовж 10 банківських днів із моменту отримання постанови, розмір штрафу зменшиться на 50%.

У разі несплати штрафу після закінчення 30 днів запускається механізм примусового стягнення. При цьому відкривається виконавче провадження – на транспортний засіб боржника та інше майно (нерухомість, цінні папери тощо) може бути накладено арешт. Боржник втрачає право вільно розпоряджатися своїм майном. Крім того, стягується подвійна сума штрафу.

До слова, вже в 00:01 1 червня в Солом’янському районі Києва камери системи автоматичної фіксації порушень ПДР зафіксували перевищення дозволеної швидкості.

Першим офіційно зафіксованим порушником швидкісного режиму, став автомобіль Audi Q7, який рухався по Чоколівському бульвару в 00:01 хвилину зі швидкістю 75 кілометрів на годину при дозволеному швидкісному режимі на цій магістралі – до 70 кілометрів на годину.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook