У Києві забудовник залив бетоном каналізаційний колектор | Київ.Info

У Києві забудовник залив бетоном каналізаційний колектор

Під час будівництва на вулиці Георгія Кирпи в Києві каналізаційний колектор залило бетоном, що порушило функціонування міських каналізаційних мереж, заявили в “Київводоканалі”.

У Києві біля залізничного вокзалу “Південний” забудовник забетонував каналізаційний колектор, з-за чого частково затопило район та прилеглі будівлі, передає Київ.Info.

Про це з посиланням на “Київводоканал” повідомили в Київській міській державній адміністрації.

“Під час будівництва на вулиці Георгія Кірпи, 2-б був залитий бетоном каналізаційний колектор діаметром 800 мм. Після цього функціонування міських каналізаційних мереж було порушено”, – йдеться в повідомленні

Фахівці “Київводоканалу” ведуть відновлювальні роботи.

“З метою недопущення затоплення стічними водами прилеглих будівель, в тому числі залізничного вокзалу “Південний”, який і так був частково підтоплено, привокзального поштамту та інших будівель і споруд, силами працівників аварійних бригад Київводоканалу”, з залученням спеціальної техніки, були терміново організовані роботи з локалізації аварійної ситуації та облаштовані перекачування стічних вод по тимчасовій схемі”, – розповів заступник головного інженера управління каналізації Києва Андрій Кобзар.

У “Київводоканалі” додали, що будівництво відбувається без погодженої проектної документації. Служба вимагає припинити будівельні роботи та притягнути до відповідальності порушників.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook