У Києві знесуть понад 3000 житлових будівель | Київ.Info

У Києві знесуть понад 3000 житлових будівель

Так, згідно даних Київської міської державної адміністрації, у столиці знаходиться понад 3000 застарілих будівель на 211512 квартир, з них фактично 90% – 5-поверхові «хрущівки». Відповідно до Генерального плану передбачено реконструкцію спальних районів Києва, що досі наводнені будинками 1950-60-х років побудови.

До 2025 року міська влада планує вивести з експлуатації понад 2,8 млн квадратних метрів застарілого житла, таким чином оновити житловий фонд та позбутися аварійних будівель.

Як повідомляють в КМДА, реконструкцію застарілого житлового фонду розпочнуть з Лісового масиву Деснянського району столиці.
За підтвердженням фахівців, Київ має усі необхідні дозвільні документи на проведення відповідних робіт, а правова база у цілому дозволяє запустити програму для успішної її реалізації.

Повідомляється також, що усім мешканцям буде запропоновано переїхати у новобудови з аналогічною площею, проте, із сучасним плануванням. Зауважують: відмовитися власники застарілого житла не мають права, згідно закону.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com