У Києві зросла захворюваність на грип та ГРВІ | Київ.Info

У Києві зросла захворюваність на грип та ГРВІ

Водночас інтенсивність епідемічного процесу перебуває на низькому рівні, який не потребує введення додаткових заходів, зазначає міська влада.

У Києві за другий тиждень 2020 року зареєстровано 6786 хворих на грип та ГРВІ, у порівнянні з попереднім тижнем захворюваність зросла на 8,7%.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації. Зазначається, що захворюваність зросла як за рахунок дитячого, так і дорослого населення. Так, дітей захворіло 4077 (на 1,7% більше порівняно з минулим тижнем), дорослих – 2709 (на 21,2%).

У структурі захворюваності діти становлять 60,1%, а на попередньому тижні – 64,2%. Захворюваність серед школярів зросла на 6,9%, зареєстровано 1638 випадків, що складає 40,2% від загальної кількості захворілих дітей.

До медичних закладів госпіталізовано 175 осіб, із них 146 дітей. «Загалом інтенсивність епідемічного процесу перебуває на низькому рівні, який не потребує введення додаткових заходів», – йдеться у повідомленні.

За даними столичних медиків, з початку епідемічного сезону в кабінетах для щеплення приватних клінік і комунальних закладів охорони здоров’я вакциновані проти грипу понад 50,4 тисячі осіб.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook