У Київраді пропонують заборонити політичну агітацію в школах Києва | Київ.Info

У Київраді пропонують заборонити політичну агітацію в школах Києва

Київська міськрада у першому читанні схвалила рішення щодо недопущення політичної діяльності та політичної агітації в школах Києва.

За це рішення проголосували 85 депутатів, передає «Радіо свобода».

«На сьогодні багато депутатів не соромляться приходити у місцеві школи, аби прорекламувати себе чи свою політичну партію. Більше того, вони навіть відкривають громадські приймальні на територіях навчальних закладів. Такий стан речей недопустимий, а тому депутатам слід раз і назавжди заборонити таке свавілля», – зазначила співавтор проекту рішення Наталія Шульга, яку цитує прес-служба Київради.

Документом пропонується, що на території загальноосвітніх навчальних закладів Києва не допускається розповсюдження реклами політичного характеру та здійснення політичної агітації, а матеріально-технічна база навчальних закладів столиці не повинна використовуватись для розміщення громадських приймалень і політичної агітації.

Відповідно до закону про освіту, серед принципів освітньої діяльності в Україні є невтручання політичних партій в освітній процес.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com