У Києві 90% підприємців дотримуються правил локдауну, – Рубан | Київ.Info

У Києві 90% підприємців дотримуються правил локдауну, – Рубан

З початку локдауну Держпродспоживслужба склала близько 20 протоколів на підприємців, які порушують карантинні вимоги

З моменту впровадження локдауну Держпродспоживслужба Києва склала близько 20 адмінпротоколів на підприємців, які порушують карантинні обмеження. Про це повідомив голова Держпродспоживслужби столиці Олег Рубан в ефірі телеканалу “Україна 24”.

Водночас Рубан зазначив, що 90% підприємців дотримуються правил локдауну.

“Загалом можна сказати, що в місті Києві дуже порядний і соціально відповідальний бізнес, який дотримується майже на 80-90% правил карантину… Але є й ті, хто ігнорує ці правила. На жаль, щодня фіксуються адміністративні порушення і накладаються штрафні санкції”, – сказав Рубан.

На сьогодні Держпродспоживслужба Києва склала близько 20 адміністративних протоколів на порушників карантинних обмежень.

Зазначимо, що санкції за порушення локдауну в Україні передбачають штраф від 17 тис. грн до 34 тис. грн.

Нагадаємо, в Україні в період січневого локдауну супермаркетам заборонили продавати одяг, побутову техніку та інші товари повсякденного попиту. 

За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, рішення уряду заборонити магазинам продавати певні товари було ухвалено з метою скорочення кількості покупців і контактів між ними. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com