У Києві банда шахраїв переписувала на себе покинуті квартири | Київ.Info

У Києві банда шахраїв переписувала на себе покинуті квартири

Члени банди шукали не зареєстроване майно, яке ніким не використовувалося або його власники померли

У Києві діяла група людей з шести осіб, які заволодівали кинутими квартирами, не оформленими в держреєстрі, міняли замки. В подальшому вони переписували майно на себе за допомогою підставних осіб. Про це повідомляє столична прокуратура в Facebook.

“Встановлено, що членами організованої злочинної групи був налагоджений незаконний механізм, який полягав у підшукуванні житлових приміщень, право власності на які не було зареєстровано в Державному реєстрі прав на нерухоме майно, перебували в занедбаному стані або у яких померли, або тривалий час відсутні жителі”, – йдеться в повідомленні.

Отримуючи доступ до таких квартир, зловмисники міняли замки та двері, щоб мати одноосібний доступ до таких приміщень. Надалі за підробленими документами здійснювалася перереєстрація прав власності на підставних осіб. Членами групи протягом 2018-2019 років проведено незаконну перереєстрацію прав власності на 4 квартири.

За результатами розслідування членам ОЗУ повідомлено про підозру за шістьма статтями Кримінального кодексу України. Досудове слідство триває.

Раніше “Укрпошта” попередила клієнтів про шахрайські розсилки нібито від її імені по електронній пошті, в яких вимагають сплатити мито на міжнародні відправлення. Частина клієнтів отримала e-mail розсилку з вимогою сплатити 2:15 мита на міжнародне відправлення.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Ми в Facebook