У Києві головну ялинку країни “запалять” 19 грудня в онлайн-режимі | Київ.Info

У Києві головну ялинку країни “запалять” 19 грудня в онлайн-режимі

У Києві буде створено новий новорічний маршрут від Арки дружби народів, через пішохідно-велосипедний міст, парк “Володимирська гірка”, Алею художників, Андріївський узвіз і до Контрактової площі

Цього року в Києві головну ялинку країни “запалять” 19 грудня. Однак, через пандемію коронавірусу традиційних святкувань не буде, а буде онлайн-трансляція. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

“Офіційне запалювання головної ялинки країни відбудеться без традиційного параду, але з дотриманням всіх карантинних обмежень і з веденням онлайн-трансляції”, – йдеться в повідомленні.

Святкове “запалення” ялинок для киян та гостей міста традиційно відбудеться 19 грудня, у день Святого Миколая.

А офіційне святкування Нового року на Софійській і Контрактовій площах, а також біля Арки дружби народів триватиме з 19 грудня по 19 січня. 

Крім того, у місті буде створено новий новорічний маршрут від Арки дружби народів, через пішохідно-велосипедний міст, парк “Володимирська гірка”, Алею художників, Андріївський узвіз і до Контрактової площі. На кожній з локацій буде передбачено зони для дитячих розваг, таких як каток, 20-метрове колесо огляду та льодова гірка.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Ми в Facebook