У Києві комунальники збивали бурульки разом з кондиціонерами: ніхто не отримає компенсацію - Київ.Info

У Києві комунальники збивали бурульки разом з кондиціонерами: ніхто не отримає компенсацію

У Києві через складні погодні умови на бортах дахів стали утворюватися великі бурульки. Завдання комунальників – їх знімати, щоб забезпечити безпеку перехожих. Однак разом з бурульками нерідко падають і кондиціонери. Хто буде платити за зіпсовану техніку?

Власники збитої техніки вимагають компенсувати завдані збитки, але повертати гроші їм ніхто не буде.

“У столиці покрівельники так хоробро боролися з крижаними наростами на даху багатоповерхівки, що розбили людям кондиціонери. Власники збитої техніки тепер вимагають компенсації, а комунальники ж знизують плечима і кажуть, що вони вказати бурульці як і куди падати, не можуть”, – йдеться в матеріалі.

Наголошується, що під час прибирання бурульок комунальникам натякнули, щоб вони були акуратними, оскільки можуть пошкодити кондиціонери, але прибиральники снігу відповіли: “як пощастить”.

Повідомляється, що компенсації за пошкоджені кондиціонери чекати не варто. Комунальники наголошують, що за самовільно встановлену техніку ніхто грошей не поверне.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com